poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Wstęp

Z tej strony przemawia do was Anna.

Blog powstał dzięki dwóm maniaczkom czytania - mnie oraz Elle - i skierowany jest do osób podzielających naszą pasję, obsesyjnie skupioną wokół tradycyjnych, papierowych cudów natury zwanych książkami oraz ich elektronicznych krewniakach. Chcemy podzielić się z wami naszymi opiniami, niekiedy zbyt szczerymi (a może to i lepiej), które mogą wam posłużyć jako swego rodzaju podpowiedź, która powieść jest godna uwagi, a do której należy podchodzić z pewną dozą ostrożności.
Mam nadzieję, że przyjmiecie nas tutaj ciepło i zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza.

A n n a - nieuleczalna romantyczka cierpiąca na przewlekłe stadium książkofilis. Młoda autorka o przekonaniu, że realny świat jest tylko plastikową powłoczką, skrywającą kolorowy świat fantazji, którego odkrycie dane jest tylko zaciekłym bibliofilom. Zaczytana, nieśmiała, niezdolna do odczuwania obojętności wobec większości gatunków zwierząt oraz bezwzględna morderczyni przekonania, że polscy autorzy nie mają nic do zaoferowania nawet najbardziej wymagającym czytelnikom.

E l l e - wielbicielka cappuccino, prowadząca tryb nocny, kochająca haute couture, żyjąca starym kinem niczym w Cinema Paradiso, artystka. Introwertyk, niepoprawna romantyczka i marzycielka. Lubiąca inteligentny żart i ironię, zazwyczaj wdychająca zapach Wiecznego Miasta z nogami na stole i książką w ręku.

Tym miłym wstępem witam was w ramionach Książkoholików :)

4 komentarze:

 1. Powodzenia!
  Kawowy maniak z nogami na stole i bibliofil z objawami książkofilis. Nie ma co, do roboty! Czekam na Wasze nowe recenzje. ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli od czasu do czasu dorzucisz coś od siebie, nie będziemy się gniewać :) Masz dla siebie cały dział azjatycki <3

   Usuń
  2. Cały dział azjatycki? *nie mam pojęcia, co masz na myśli*
   Ale brzmi świetnie. XDD
   Hmm. ale to nie oznacza, że będę musiała się jakoś "barwnie" przedstawiać? XD

   Usuń
  3. Barwnie, żeby wciągnąć innych maniaków :)

   Usuń